RÜYADA KÖPEK GÖRMEK

Rüyada Köpek Görmek her kesim tarafından farklı yorumlanmakla beraber her zaman kötüye yorumlanmaması gerektiğini not düşmek gerekir. Ayrıntılarını vereceğimiz rüyada köpek görmek ile ilgili yazımızı aşağıda görebilirsiniz.


rüyada köpek görmek
rüyada köpek görmek

Rüyada Köpek Görmek her kesim tarafından farklı yorumlanmakla beraber her zaman kötüye yorumlanmaması gerektiğini not düşmek gerekir. Ayrıntılarını vereceğimiz rüyada köpek görmek ile ilgili yazımızı aşağıda görebilirsiniz.

Rüyada Köpek Görmek

öncelikle rüyada köpek görmenin çeşitli şekilleri vardır.

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek:

Rüyada görülen köpek sürüsü bu rüyayı gören kişinin daha mutlu olacağı hayatında istediklerine kavuşacağına işaret eder. Köpekleri uzaktan görüyor olmak ve sürü halindeki köpeklere yaklaşmadan onları görmek bu isteklerin daha yakın zamanda olacağını işaret eder.

Rüyada Köpek Saldırısı Görmek:

Rüyada rüyayı gören kişinin, köpeklerin üzerine geldiğini ve saldırdığını görmesi düşmanları olacağına işarettir. Fakat gördüğü bu köpeklerin direkt olarak kendine saldırdığını görmesi bu düşmanın çok yakınında var olduğunu ve etrafında dolaştığını belli eder. Eğer rüyada köpek görmek ile ilgili bu saldırı sonucu ısırma olmadıysa. Özel bir konu hakkında ailenize danışacağınıza ve onlardan yardım alacağınızı bildirir.

Rüyada Köpek Isırması Görmek:

Rüyada tek başına dolaşan bir köpeğin size doğru gelerek saldırdığını görmek pek hayra alamet yorulmamaktadır. Bu konuda yapılan yorumlarda iş hayatınızın zora gireceğine ve iş arkadaşlarınızla ilgili sıkıntılar yaşayacağınıza işaret göstermektedir.

Rüyada Köpeğin Size Dostluk Ettiğini Görmek:

Böyle bir olayda rüyada köpek görmek ve bu köpeğin sizin üzerinize gelerek ısırmak yerine daha ziyade dost gibi olduğunuzu gösteren tavırlar sergilemesi, çevrenizde aslında size karşı kin ve nefret duyguları besleyen insanların artık size karşı bu tutumlarında değişiklik olacağını gösterir. Fakat bu tutumlara komple kapılıp inanmamak gerekir.

Rüyada Dişi Köpek Görmek:

Rüyada köpek görmek ve bu köpeğin dişi olduğunu görmek. Rüyayı gören kişinin çevresinde fikirlerini değiştiremeyeceği ve onunla tartışarak sorunlar çıkartacağı kişiler olduğunu gösterir. Genel olarak bu kişilerin karakterinde sıkıntılar olacağını bilerek daha dikkatli davranmakta yarar vardır.

Rüyada Anne Köpek Görmek:

Rüyada anne köpek görmek ve bu anne köpeğin yavrularını beslediğini görmek çok sağlıklı yorumlanmamaktadır. Fakat sadece anne köpek görmek ise kişinin bir yuvası varsa bu yuvanın daha da kuvvetleneceğine eğer yuva kurmamış ise hayırlı bir yuva kuracağına işarettir.

Rüyada Elle Köpek Beslemek:

Eğer rüyanızda köpeği eliniz ile bir evde besliyorsanız bu rüya bir kişiden güvenlik ile ilgili bir durumda yardım isteyeceğinize yorumlanır. Eğer normal bir yolda yemek verdiğinizi gördüyseniz bu durum bolluk, bereket, mal artışına yorumlanır. Dikkat etmeli bolluk döneminde paramızı köşeye atmalıyız.

Rüyada Köpeğin Eve Dışkısını Bırakması:

Bir rüya esnasında köpeğinizi evde beslediğinizi gördüyseniz ve sizin görmediğiniz bir yerde köpeğin dışkısını evin içine yaptığını görmeniz. Rüya sahibinin evinin içinde eşi tarafından bir aldatılma vakasına uğrayabileceğini işaret eder.

Rüyada Birden Köpeğe Dönüştüğünü Görmek:

Rüya sahibi riya içerisinde iken birden bire köpeğe dönüştüğünü gördü ise gerçek hayatta kendi hal ve hareketlerine dikkat etmesi gerektiğini gösterir. Nitekim dikkat etmelidir ki çevresinde kırdığı veya üzdüğü insanlar olabilir. Kendini üstün göstermek için başkalarını ezmiş ve üzmüş olabilir. Genelde bu durum rüyayı gören kişinin çok kibir dolu olduğunu gösterir.

Rüyada Köpeğin Etini Yediğini Görmek:

Böyle bir durum ile karşılaşan rüya sahibinin rüyası genelde kötüye yorumlanmaktadır. Çünkü rüya sahibi gerçek dünya da haram şeylere yönelmiş olabilir ve bu durumdan kazanç sağlamaya çalışıyor olabilir. Böyle bir şeyin evin bereketini kaçıracağını unutmamalı ve en kısa sürede bu haram işten uzaklaşmalıdır. Gerek ev ahalisi gerek kendisi bu durumdan kötü etkilenecektir. Evine sıkıntılar düşebilir.

Rüyada Köpek Sütü İçmek:

Rüyada köpek sütü içmek kişinin güçlü duruşunu göstermektedir fakat içten içe korktuğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin gerçekten kuvvetli bir hasımı olabilir ve ondan büyük derecede korkuyor olabilir. Dikkat edilmelidir ve her durumda agresif tavırlar sergilememelidir. Rüya sahibi kendine sahip çıkmalı ve çevresini de düşünmelidir.

Rüyada Köpeğe Tasma Takıp Dolaştırmak:

Bu şekilde rüya gören kişiler öncelik çevresini iyi kolaçan etmelilerdir. Çünkü çevresinde kendi yardımına ihtiyacı olan kişilerin olduğu şeklinde yorumlanmıştır bu durum. Kişi yardıma ihtiyacı olan dostunu bulmalı ve en kısa sürede ona yardım etmelidir. İnsanlığın baş kurallarından olan yardıma muhtaçlara yardım etmek ona vesile olmuştur.

Rüyada Köpeğin Kendine Havladığını Görmek:

Rüyada kendine bir köpeğin havladığını görmek biraz can sıkıcı olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören zat yakın zamanda kendine karşı kötü söz edileceğini ve buna kırılacağını bilmelidir. Fakat unutulmamalıdır ki birisi sizin kalbinizi kırdığı için sizde ona aynı şekilde davranmamalısınız çünkü bu durum karşılıklı olarak ilişkileri bitirmektedir. Onun yerine daha sakin davranmalı ve sorunun köküne inmelisiniz.

Rüya Esnasında Yavru Köpek Görmek:

Rüyada yavru köpek görmek rüyayı gören kişinin hayatına sevimli bir çocuğun gireceğine işarettir. Evli ise ve çocuğu yok ise çocuğa eğer çocuk var ise yeni bir tanesine işarettir. Eğer bekar ise bir yeğene işaret eder.

Rüyada Köpek Öldürmek:

Rüya esnasında kendi üzerine gelen bir köpeği yada aniden çıkmış bir köpeği öldürdüğünü görmek. Rüya sahibi için düzgün şeylere yorulur. Rüya sahibi kendine karşı kin, nefret besleyen insanlara karşı bir galibiyet alacaktır. Düşmanlarını hayatından def edecektir.

Rüyada Ölmüş Köpek Görmek:

Rüyada kendisinin öldürmediği, öldürülmüş bir köpek görmek rüya sahinin başından geçecek bir rahatsızlığı işaret etmektedir. Kişi bu dönemde daha dikkatli davranmalı sağlığına dikkat etmelidir. Özellikle çevrede bulunan bulaşıcı hastalıklar konusunda tedbirini en iyi şekilde almalıdır.

Rüyada Çoban Köpeği Görmek Sahiplenmek:

Rüya esnasında çoban köpeği görmek veya çoban köpeğini sahiplenmek, bu rüyayı gören kişinin bir mülk sahibi olacağına veya taşınamaz olan bir malda hak sahipliği olacağına yorulur. Rüyada elinle bir çoban köpeğini beslediğini görmek, rüya sahibinin düşmanlarının artık kendisinden çekineceğine ve ev halkının yapılanlardan dolayı kendisine büyük bir saygınlık besleyeceğine yorulur. Eğer rüyayı gören kişi iş imkanları olarak memuriyet ile ödüllendirilmiş ise onun daha üst makamlara doğru gideceğine işaret eder.

Rüyada Köpeklerle Beraber Havlamak:

Rüya esnasında köpeklerin havlamasına eşlik ederek havladığını görmek, çok istediğin bir olayın gerçekleşmesine veya çok arzuladığın bir maddiyatın sana gelmesine işaret eder. Eğer rüyada köpeğin sana karşı havladığını gördüysen, sana karşı çok büyük kin besleyen bir düşmanının ağzından çıkacak kırıcı ve büyük lafların geleceğini işaret eder. Bu saatten sonra sende ona kin besleyeceksindir.

Rüyada Köpeğin Boşa Havlaması:

Rüyada tek başına köpek sesi boş şeylere işarettir. Hayatında olacak gereksiz ve boş ayrıntıların büyütüleceğini gösterir. Fakat köpeğin boşa değil birisine doğru havladığını görmek, ev ahalisinden birisinin karşısında düşmanının gereksiz konuşmalar yapacağına işaret eder. Dışarıda beraber gezen köpeklerin uluduğunu görmek rüyayı gören kişinin isteklerine yaklaşacağına işarettir.


One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format