RÜYADA DEPREMDE SALLANMAK

Rüyada depremde sallanmak çok iyi yorumları olmayan bir olaydır. Rüyada depremde sallanmak rüyayı gören kişinin ani değişikliklere sebebiyet veren olaylar yaşayacağı


Rüyada depremde sallanmak çok iyi yorumları olmayan bir olaydır. Rüyada depremde sallanmak rüyayı gören kişinin ani değişikliklere sebebiyet veren olaylar yaşayacağına işarettir. Ailesi ile ilgili ani karşılıklı bozulmalar. İşi iyi giderken ani bir tepki almak gibi sonuçlar doğabilir. Hareket ederken daha dikkatli olmalı ve bu an yükselişlerin daha kademeli tepkilerle yumuşatılması gerekir. Kalp kırıklıkları ve yorgun bir dönem rüyayı gören kişi için yakındır. Kendini bu konuda idare edebilmeyi bilmek onun açısından çok daha yararlı olacaktır. Rüyada depremde sallanmak rüya sahibinin zor günlerine işaret etmektedir.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada deprem olduğunu gören kişi için bu, bir göç veya yolculuğa işarettir. Her iki durumda da rüyada deprem olduğunu gören kişi gittiği yeni yerden şuan ki kaldığı yere dönüş yapmayacaktır. Hamile kimseler için ise hamileliğini yorucu geçireceğini gösteren bir işarettir. Hastalar için ise hastalıklarının biraz daha devam edeceğine işaret eder. Devlet ile ilgili sorunları yada işleri olanlarda ise devlet işlerinin kötüye gitmesi demektir.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK AMA KURTULMAK

Rüyada deprem olduğunu görmek ama kurtulmak ile ilgili bir rüya gören kişinin ilerleyen zamanlarda bahtının açılacağına bir göstergedir. Fakat bu şans her konuda olmamakla beraber, kısmete yönelik bir açıklık olabilir. Bu işareti değerlendirmek gerekir. Aynı zamanda ilişkiye kapılan bu kimse kendi başına hareket etmemeli ailesine de danışmalıdır. Bu rüyayı gören kimse bahtının açılmasının sonucunda kimsenin kalbini kırmamalıdır. İyi gibi yorumlanan bu rüyanın devamında kötü sonuçlar doğabilir.

RÜYADA DEPREM OLDUĞUNU GÖRMEK VE DUA ETMEK

Böyle bir olayla ilgili rüya gören kişi yaptığı yanlışlardan dönecek ve doğruyu bulacaktır. Rüyada deprem olduğunu görmek ve dua etmek yanlışını anlayan kimsenin eğer sonucu kalp kırıklığı olduysa kalbini kırdığı kişiden özür dileyeceğini gösterir. Eğer bu kimse büyük günah işlediyse Allah’a yönelecektir ve af dileyecektir. Peki bu yanlışlardan dönecek kimsenin neden yanlışlardan dündüğünü düşünürseniz. Başına gelen yeni olaylar onun geçmişte yanlış yaptığını anlatacaktır.

RÜYADA HAFİF SARSINTI OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada sarsıntı olduğunu görmek, bu rüyayı gören kişininde hayatında rayına oturmayan ama yıkılmayacak kadar az seviyede kötü olaylar yaşayacağına delalet eder. Bu yaşadığı olaylardan hızlıca kurtulacaktır ama onu belirli bir seviyede sarsıntıya uğratacaktır. Fakat bu olaylar mutluluğa engel olayar olmamakla beraber, rüya sahibinin daha sıkı bir şekilde işlerine sarılacağına işarettir.

RÜYADA ZELZELE OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada zelzele olduğunu gören kişinin feryat etmesine, can sıkıcı durumlar yaşamasına, sıkıcı haberlere ve yüzleşmeye yorulur.

Rüyada bir insan topluluğunun olduğu yerde zelzele görmek, oralarda oluşan bir olayın etrafında çevreye zarar geleceğine daha sonra devlet büyüklerinin oraya ziyaretine fakat bu ziyaretin olumsuz sonuçlar doğuracağını işaret eder. Bazı durumlarda bu rüya şiddetli geçirilecek bir hastalığa veya ağrıya yorulur.

Eğer bu zelzelenin kıtlık olan bir yerde olduğunu gördüyse rüyayı gören kişi, daha sonraları kıtlığın geçeceğini gösterir. Aynı zelzelenin bahçe veya bağ gibi ekili alanda olduğunu gördüyse daha çok mahsüle işaret eder.

RÜYADA DEPREME YAKALANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada depreme kendinin yakalandığını gören kişinin büyük bir günah yapacağı şeklinde yorumlanır. Rüya da sadece kendi depreme yakalanan kimse şerli bir dönemin kapılarının açılacağını bu yüzden dikkat etmesi gerektiğini belirten tabirler vardır. Deprem kötü bir olay olduğu için ve bu konu ile ilgili olayın sadece rüyayı gören kişinin başına gelmesinden dolayı yorumcular bu konuda pek olumlu yorumlar yapmamıştır. Özellikle iş hayatını da vuracak bu olaylara, daha sakin yaklaşmalı konulara uzlaşmacı bir gözle bakmalıdır yoksa kendi açısından üzüntülü ve yıpratıcı bir dönem başlayacaktır.

RÜYADA DEPREMDE HERYERİN YIKILMASI

Rüyada deprem olması ve çevrede herşeyin yıkılması, normal yaşantıda da rüya sahibinin çevresinde bir huzursuluk olacağı anlamına gelir. Bu huzursuzluk ev değil daha genel mahalle seviyesinde olabilir. Çevreye şerli birinin dadanması ve etrafı rahatsız etmesi gibi durumlar söz konusu olabilir. İnsanların soğuk kanlılığını korumasında yardımcı olmak gerekebilir. Bazen de manevi açıdan rüyayı gören kişinin huzursuz olacağına işaret etmiştir bu yüzden rüyayı gören kişinin manevi çöküntüsü varsa onun üzerine gitmesi gerekir ve en kısa sürede düzeltmelidir.

RÜYADA DEPREMDE SALLANMANIN PSİKOLOJİK YORUMU:

Rüyada depremde sallandığı gören kişi psikolojik olarak bir bunalımda olabilir. En kısa zamanda bu bunalımının asıl sebebini bulmalı ve daha fazla çöküntü yaşamadan bu durumdan kurtulmalıdır. Sıkıntıların daha da artması insana zarar vereceği gibi insanın çevresine de büyük zararlar vermektedir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format